Ümraniye Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Ümraniye tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Ümraniye ulaşımı hakkında bilgi veren, Ümraniye yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Ümraniye tanıtım sayfası.
 
 
Ümraniye'ye İstanbul'un hemen her noktasından ulaşım kolaylık sağlanmaktadır. Hem Avrupa ve hem de Anadolu yakasındaki merkez ilçelerden Ümraniye'ye toplu taşıma araçları ile ulaşmanız mümkündür. Avrupa yakasından İETT ve özel halk otobüsleri, Anadolu yakasından ise hem otobüs hem de dolmuşlarla ilçeye ulaşabilirsiniz.

Ümraniye gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Ümraniye için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Ümraniye
 
Peki Ümraniye hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Seyahat Tüyoları